satın almak BYCHPS ile MWCT1000CFM
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.7 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 32-QFN (5x5) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Diğer isimler: | 935320081557 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 14 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MWCT1000CFM |
| Genişletilmiş Açıklama: | Wireless Power Transmitter PMIC 32-QFN (5x5) |
| Açıklama: | IC DSP SGL COIL 5W 5V STD 32QFN |
| Güncel - Tedarik: | - |
| Uygulamalar: | Wireless Power Transmitter |
| Email: | [email protected] |