satın almak BYCHPS ile MXLP5KE51CA
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Standoff (Typ) Ters: | 51V |
|---|---|
| Gerilim - Sıkıştırma (Max) @ Ipp: | 82.4V |
| Gerilim - Arıza (Min.): | 56.7V |
| Güç Hattı Koruması: | No |
| Güç - Pik Nabız: | 500W |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Diğer isimler: | 1086-10521 1086-10521-MIL |
| Çalışma sıcaklığı: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MXLP5KE51CA |
| Açıklama: | TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO41 |
| Akım - Pik Nabız (10 / 1000μs): | 6.1A |