satın almak BYCHPS ile MXP5KE85A
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Standoff (Typ) Ters: | 85V |
|---|---|
| Gerilim - Sıkıştırma (Max) @ Ipp: | 137V |
| Gerilim - Arıza (Min.): | 94.4V |
| Tek Yönlü Kanallar: | 1 |
| tip: | Zener |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | DO-204AL (DO-41) |
| Dizi: | Military, MIL-PRF-19500 |
| Güç Hattı Koruması: | No |
| Güç - Pik Nabız: | 500W |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Diğer isimler: | 1086-13019 1086-13019-MIL |
| Çalışma sıcaklığı: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MXP5KE85A |
| Açıklama: | TVS DIODE 85VWM 137VC DO41 |
| Akım - Pik Nabız (10 / 1000μs): | 3.6A |