satın almak BYCHPS ile MXSMBJ6.5CA
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Standoff (Typ) Ters: | 6.5V |
|---|---|
| Gerilim - Sıkıştırma (Max) @ Ipp: | 11.2V |
| Gerilim - Arıza (Min.): | 7.22V |
| tip: | Zener |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SMBJ (DO-214AA) |
| Dizi: | Military, MIL-PRF-19500 |
| Güç Hattı Koruması: | No |
| Güç - Pik Nabız: | 600W |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | DO-214AA, SMB |
| Diğer isimler: | 1086-14137 1086-14137-MIL |
| Çalışma sıcaklığı: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MXSMBJ6.5CA |
| Açıklama: | TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC DO214AA |
| Akım - Pik Nabız (10 / 1000μs): | 53.6A |