satın almak BYCHPS ile MXSMCJ150CAE3
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Standoff (Typ) Ters: | 150V |
|---|---|
| Gerilim - Sıkıştırma (Max) @ Ipp: | 243V |
| Gerilim - Arıza (Min.): | 167V |
| tip: | Zener |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | DO-214AB (SMCJ) |
| Dizi: | Military, MIL-PRF-19500 |
| Güç Hattı Koruması: | No |
| Güç - Pik Nabız: | 1500W (1.5kW) |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | DO-214AB, SMC |
| Diğer isimler: | 1086-14524 1086-14524-MIL |
| Çalışma sıcaklığı: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MXSMCJ150CAE3 |
| Açıklama: | TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AB |
| Akım - Pik Nabız (10 / 1000μs): | 6.2A |