satın almak BYCHPS ile MXSMLG7.5CAE3
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Standoff (Typ) Ters: | 7.5V |
|---|---|
| Gerilim - Sıkıştırma (Max) @ Ipp: | 12.9V |
| Gerilim - Arıza (Min.): | 8.33V |
| tip: | Zener |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SMLG (DO-215AB) |
| Dizi: | Military, MIL-PRF-19500 |
| Güç Hattı Koruması: | No |
| Güç - Pik Nabız: | 3000W (3kW) |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | DO-215AB, SMC Gull Wing |
| Diğer isimler: | 1086-14906 1086-14906-MIL |
| Çalışma sıcaklığı: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MXSMLG7.5CAE3 |
| Açıklama: | TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO215AB |
| Akım - Pik Nabız (10 / 1000μs): | 232.6A |