satın almak BYCHPS ile MXSMLJ40CAE3
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Standoff (Typ) Ters: | 40V |
|---|---|
| Gerilim - Sıkıştırma (Max) @ Ipp: | 64.5V |
| Gerilim - Arıza (Min.): | 44.4V |
| tip: | Zener |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | DO-214AB |
| Dizi: | Military, MIL-PRF-19500 |
| Güç Hattı Koruması: | No |
| Güç - Pik Nabız: | 3000W (3kW) |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | DO-214AB, SMC |
| Diğer isimler: | 1086-15038 1086-15038-MIL |
| Çalışma sıcaklığı: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MXSMLJ40CAE3 |
| Açıklama: | TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AB |
| Akım - Pik Nabız (10 / 1000μs): | 46.4A |