satın almak BYCHPS ile ND412026
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 1.35V @ 1500A |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 2000V (2kV) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | POW-R-BLOK™ Module |
| hız: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | POW-R-BLOK™ Module |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 20 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ND412026 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 2000V (2kV) 260A Chassis Mount POW-R-BLOK™ Module |
| diyodu, tip: | Standard |
| diyot Yapılandırma: | 1 Pair Series Connection |
| Açıklama: | DIODE MODULE 2KV 260A POW-R-BLOK |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 50mA @ 2000V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io) (Diyot başına): | 260A |