satın almak BYCHPS ile NH00CM80
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 440V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 500V |
| Boyut / Boyut: | 2.126" L x 2.020" W x 0.787" H (54.00mm x 51.30mm x 20.00mm) |
| Dizi: | - |
| Tepki Süresi: | Fast |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Rectangular, Blade |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Holder |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | - |
| Üretici parti numarası: | NH00CM80 |
| sigorta Tipi: | Square |
| Özellikler: | Indicating |
| Açıklama: | FUSE SQUARE 80A 500VAC/440VDC |
| Güncel Beğeni: | 80A |
| Sınıf: | NH |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 120kA AC, 25kA DC |
| Onaylar: | VDE |
| Uygulamalar: | Motor Protection |
| Email: | [email protected] |