satın almak BYCHPS ile NPIC6C596APWJ
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-TSSOP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| çıkış Tipi: | Open Drain |
| Diğer isimler: | 1727-1844-2 568-11498-2 568-11498-2-ND 935302409118 NPIC6C596APW,118 NPIC6C596APWJ-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Elementlerin sayısı: | 1 |
| Eleman başına Bit sayısı: | 8 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | NPIC6C596APWJ |
| Mantık türü: | Shift Register |
| Görev, işlev: | Serial to Parallel, Serial |
| Açıklama: | IC SHIFT REGISTER 8BIT 16TSSOP |
| Email: | [email protected] |