satın almak BYCHPS ile OARS1R010FLF
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±1% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±40ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | Strip |
| Boyut / Boyut: | 0.440" L x 0.125" W (11.18mm x 3.18mm) |
| Dizi: | OARS |
| Direnç (Ohm): | 0.01 |
| Güç (Watt): | 2W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Strip, C Bend |
| Diğer isimler: | 989-1003-2 OARS-1-R010FLF |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 160°C |
| Sonlandırmalarında Sayısı: | 2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | OARS1R010FLF |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.150" (3.81mm) |
| Özellikler: | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Flame Proof, Safety |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.01 Ohm ±1% 2W Chip Resistor Strip, C Bend Automotive AEC-Q200, Current Sense, Flame Proof, Safety Metal Element |
| Açıklama: | RES SMD 0.01 OHM 1% 2W STRIP |
| kompozisyon: | Metal Element |
| Email: | [email protected] |