satın almak BYCHPS ile OMAPL132EZWTA2
Garanti ile satın alın
| Gerilim - I / O: | 1.8V, 3.3V |
|---|---|
| USB: | USB 2.0 + PHY (1) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 361-NFBGA (16x16) |
| hız: | 200MHz |
| Dizi: | OMAP-L1x |
| Güvenlik özellikleri: | - |
| SATA: | - |
| RAM Denetleyicileri: | LPDDR, DDR2 |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | 361-LFBGA |
| Diğer isimler: | 296-42783 OMAPL132EZWTA2-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C (TJ) |
| Çekirdek Sayısı / Otobüs Genişliği: | 1 Core, 32-Bit |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | OMAPL132EZWTA2 |
| Grafik Hızlandırma: | No |
| Genişletilmiş Açıklama: | ARM926EJ-S Microprocessor IC OMAP-L1x 1 Core, 32-Bit 200MHz 361-NFBGA (16x16) |
| Ethernet: | 10/100 Mbps (1) |
| Ekran ve Arabirim Kontrolörleri: | - |
| Açıklama: | IC MPU OMAP-L1X 200MHZ 361NFBGA |
| çekirdekli İşlemci: | ARM926EJ-S |
| Eş İşlemciler / DSP: | Signal Processing; C674x, System Control; CP15 |
| Ek Arayüzler: | AC97, I²C, I²S, McASP, McBSP, MMC/SD/SDIO, SPI, UART |
| Email: | [email protected] |