satın almak BYCHPS ile OPA2187IDGKR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 4.5 V ~ 36 V, ±2.25 V ~ 18 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş Ofset: | 1µV |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-VSSOP |
| Dönüş oranı: | 0.2 V/µs |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| çıkış Tipi: | Rail-to-Rail |
| Diğer isimler: | 296-45347-2 OPA2187IDGKR-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Devre sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | OPA2187IDGKR |
| Kazanç Bant Genişliği Ürün: | 550kHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Zero-Drift Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-VSSOP |
| Açıklama: | IC OP AMP ZERO DRIFT RR 8VSSOP |
| Güncel - Tedarik: | 100µA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 30mA |
| Güncel - Giriş Bias: | 100pA |
| Amplifikatör Tipi: | Zero-Drift |
| -3dB Bant Genişliği: | - |
| Email: | [email protected] |