satın almak BYCHPS ile OPA2244EA/250G4
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 2.2 V ~ 36 V, ±1.1 V ~ 18 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş Ofset: | 700µV |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-VSSOP |
| Dönüş oranı: | 0.16 V/µs |
| Dizi: | MicroAmplifier™ |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| çıkış Tipi: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Devre sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 20 Weeks |
| Üretici parti numarası: | OPA2244EA/250G4 |
| Kazanç Bant Genişliği Ürün: | 430kHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | General Purpose Amplifier 2 Circuit 8-VSSOP |
| Açıklama: | IC OPAMP GP 430KHZ 8VSSOP |
| Güncel - Tedarik: | 40µA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 25mA |