satın almak BYCHPS ile OPA2344EA/2K5
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 2.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş Ofset: | 200µV |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-VSSOP |
| Dönüş oranı: | 0.8 V/µs |
| Dizi: | MicroAmplifier™ |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| çıkış Tipi: | Rail-to-Rail |
| Diğer isimler: | 296-41353-2 OPA2344EA/2K5-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Devre sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 18 Weeks |
| Üretici parti numarası: | OPA2344EA/2K5 |
| Kazanç Bant Genişliği Ürün: | 1MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-VSSOP |
| Açıklama: | IC OPAMP GP 1MHZ RRO 8VSSOP |
| Güncel - Tedarik: | 150µA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 15mA |