satın almak BYCHPS ile OPA551FA/500G3
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 8 V ~ 60 V, ±4 V ~ 30 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş Ofset: | 1mV |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | DDPAK/TO-263-7 |
| Dönüş oranı: | 15 V/µs |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA |
| çıkış Tipi: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | OPA551FA/500G3 |
| Kazanç Bant Genişliği Ürün: | 3MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | General Purpose Amplifier 1 Circuit DDPAK/TO-263-7 |
| Açıklama: | IC OPAMP GP 3MHZ DDPAK |
| Güncel - Tedarik: | 7mA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 200mA |
| Güncel - Giriş Bias: | 20pA |
| Amplifikatör Tipi: | General Purpose |
| -3dB Bant Genişliği: | - |
| Email: | [email protected] |