satın almak BYCHPS ile OPA567AIRHGT
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 2.5 V ~ 5.5 V, ±1.25 V ~ 2.75 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş Ofset: | 500µV |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 12-VQFN (5x5) |
| Dönüş oranı: | 1.2 V/µs |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 12-VQFN Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | Rail-to-Rail |
| Diğer isimler: | 296-18697-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | OPA567AIRHGT |
| Kazanç Bant Genişliği Ürün: | 1.2MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 12-VQFN (5x5) |
| Açıklama: | IC OPAMP GP 1.2MHZ RRO 12VQFN |
| Güncel - Tedarik: | 9mA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 2.4A |
| Güncel - Giriş Bias: | 1pA |
| Amplifikatör Tipi: | General Purpose |
| -3dB Bant Genişliği: | - |
| Email: | [email protected] |