satın almak BYCHPS ile P1101DF-1
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Germe: | 95V |
|---|---|
| teknoloji: | Mixed Technology |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | MS-012 |
| Dizi: | SIDACtor® |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Diğer isimler: | P1101DF-1TR P1101DF1 |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | P1101DF-1 |
| Açıklama: | SIDACTOR SLIC 95V 30A 8SOIC |
| Uygulamalar: | SLIC |
| Email: | [email protected] |