satın almak BYCHPS ile P1300SB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - State hakkında: | 4V |
|---|---|
| Gerilim - Kapalı Devlet: | 120V |
| Gerilim - breakover: | 160V |
| Dizi: | SIDACtor® |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | DO-214AA, SMB |
| Elementlerin sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | P1300SB |
| Açıklama: | SIDACTOR BI 120V 250A DO214 |
| Akım - Pik Nabız (8 / 20μs): | 250A |
| Akım - Pik Nabız (10 / 1000μs): | 80A |
| Güncel - Tut (Ih): | 150mA |
| kapasitans: | 40pF |
| Email: | [email protected] |