satın almak BYCHPS ile P1500SARP
Garanti ile satın alın
| Gerilim - State hakkında: | 4V |
|---|---|
| Gerilim - Kapalı Devlet: | 140V |
| Gerilim - breakover: | 180V |
| Dizi: | SIDACtor® |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | DO-214AA, SMB |
| Diğer isimler: | P1500SA RP P1500SA_RP P1500SARPTR |
| Elementlerin sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | P1500SARP |
| Açıklama: | SIDACTOR 140V SURGE SUP SMD |
| Akım - Pik Nabız (8 / 20μs): | 150A |
| Akım - Pik Nabız (10 / 1000μs): | 45A |
| Güncel - Tut (Ih): | 150mA |
| kapasitans: | 40pF |
| Email: | [email protected] |