satın almak BYCHPS ile P1900ME
Garanti ile satın alın
| Gerilim - State hakkında: | 4V |
|---|---|
| Gerilim - Kapalı Devlet: | 140V |
| Gerilim - breakover: | 220V |
| Dizi: | SIDACtor® |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | TO-218-3, TO-218AC |
| Elementlerin sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | P1900ME |
| Açıklama: | SIDAC CATV AMP 140V 5000A TO-218 |
| Akım - Pik Nabız (8 / 20μs): | 5000A (5kA) |
| Akım - Pik Nabız (10 / 1000μs): | - |
| Güncel - Tut (Ih): | 50mA |
| kapasitans: | 650pF |
| Email: | [email protected] |