satın almak BYCHPS ile P4802SALRP
Garanti ile satın alın
| Gerilim - State hakkında: | 8V |
|---|---|
| Gerilim - Kapalı Devlet: | 440V |
| Gerilim - breakover: | 600V |
| Dizi: | TwinChip™ |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | DO-214AA, SMB |
| Diğer isimler: | P4802SALRP-ND P4802SALRPTR |
| Elementlerin sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | P4802SALRP |
| Açıklama: | SIDACTOR BI 440V 150A DO214AA |
| Akım - Pik Nabız (8 / 20μs): | 150A |
| Akım - Pik Nabız (10 / 1000μs): | 45A |
| Güncel - Tut (Ih): | 120mA |
| kapasitans: | 20pF |
| Email: | [email protected] |