satın almak BYCHPS ile PAM8615RHR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 10 V ~ 26 V |
|---|---|
| tip: | Class D |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 24-TSSOP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | 1-Channel (Mono) or 2-Channel (Stereo) |
| Diğer isimler: | PAM8615RHRDI |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum Çıkış Gücü x Kanalları @ Yük: | 32W x 1 @ 8 Ohm; 16W x 2 @ 4 Ohm |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 9 Weeks |
| Üretici parti numarası: | PAM8615RHR |
| Özellikler: | Depop, Short-Circuit and Thermal Protection |
| Genişletilmiş Açıklama: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) or 2-Channel (Stereo) Class D 24-TSSOP |
| Açıklama: | IC AMP AUDIO 16W CLASS D 24TSSOP |
| Email: | [email protected] |