satın almak BYCHPS ile PBSS5360PASX
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 60V |
|---|---|
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max): | 450mV @ 300mA, 3A |
| transistör Türü: | PNP |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | DFN2020D-3 |
| Dizi: | Automotive, AEC-Q101 |
| Güç - Max: | 600mW |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 3-UDFN, Exposed Pad |
| Diğer isimler: | 1727-2523-2 568-12962-2-ND 934069626115 PBSS5360PASX-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | 175°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | PBSS5360PASX |
| Frekans - Geçiş: | 120MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 60V 3A 120MHz 600mW Surface Mount DFN2020D-3 |
| Açıklama: | TRANS PNP 60V 3A 3HUSON |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce: | 100 @ 2A, 5V |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 100nA (ICBO) |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 3A |
| Email: | [email protected] |