satın almak BYCHPS ile PD1201S
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Yük: | 0 ~ 400 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 1.2VDC |
| Fesih Stili: | Gull Wing |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-SMD |
| Dizi: | PD |
| röle Tipi: | Relay |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 16-SMD (0.300", 7.62mm) 4 Leads |
| çıkış Tipi: | AC, Zero Cross |
| Devlet Direnişi (Maks): | - |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | PD1201S |
| Yük akımı: | 1A |
| Genişletilmiş Açıklama: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 16-SMD (0.300", 7.62mm) 4 Leads |
| Açıklama: | RELAY AC POWER SWITCH 1A 16-SMD |
| Devre: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |