satın almak BYCHPS ile PD69000DC-0301
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 44 V ~ 57 V |
|---|---|
| tip: | Power Management |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 44-QFP |
| Standartlar: | 802.3at (PoE+), 802.3af (PoE) |
| Dizi: | - |
| Güç - Max: | 59W |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Kanal Sayısı: | - |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 14 Weeks |
| Üretici parti numarası: | PD69000DC-0301 |
| İç Anahtarı (ler): | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | Power Over Ethernet Controller Channel 802.3at (PoE+), 802.3af (PoE) 44-QFP |
| Açıklama: | IC POE CONTROLLER 44QFP |
| Güncel - Tedarik: | - |
| Yardımcı Duyu: | - |
| Email: | [email protected] |