satın almak BYCHPS ile PD85006-E
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Deney: | 13.6V |
|---|---|
| Gerilim - Anma: | 40V |
| transistör Türü: | LDMOS |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 10-PowerSO |
| Dizi: | - |
| Güç çıkışı: | 6W |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | PowerSO-10 Exposed Bottom Pad |
| Diğer isimler: | 497-10293-5 PD85006E |
| Sesli figür: | - |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 16 Weeks |
| Üretici parti numarası: | PD85006-E |
| Kazanç: | 17dB |
| Sıklık: | 870MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | RF Mosfet LDMOS 13.6V 200mA 870MHz 17dB 6W 10-PowerSO |
| Açıklama: | FET RF 40V 870MHZ PWRSO-10RF |
| Güncel Beğeni: | 2A |
| Güncel - Deney: | 200mA |
| Email: | [email protected] |