satın almak BYCHPS ile PEH200PO5220MB2
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 100V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 2.559" Dia (65.00mm) |
| Dizi: | PEH200 |
| titrek elektrik akımı: | 19.3A |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Diğer isimler: | 399-12265 A451QM223M100A |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 11 Weeks |
| Üretici parti numarası: | PEH200PO5220MB2 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 15000 Hrs @ 85°C |
| kurşun Aralığı: | 1.122" (28.50mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 4.173" (106.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 22000µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 15 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 15 mOhm @ 100Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM .022F 100V 20% SCREW |
| kapasitans: | 22000µF |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |