satın almak BYCHPS ile PFLT.300
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Max: | 24V |
|---|---|
| tip: | Polymeric |
| Zaman Trip: | 4s |
| Kalınlığı (Max): | 0.043" (1.10mm) |
| Boyut / Boyut: | 1.185" L x 0.532" W (30.10mm x 13.50mm) |
| Dizi: | PFLT |
| Direnç - Yolculuk Sonrası (R1) (Maks.): | 55 mOhm |
| Direnç - Başlangıç (Ri) (Min): | 15 mOhm |
| Direnç - 25 ° C (Tip): | - |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Strap |
| Çalışma sıcaklığı: | -45°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | User Defined |
| Üretici parti numarası: | PFLT.300 |
| kurşun Aralığı: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | PTC Resettable Fuse 24V Ih User Defined Strap |
| Açıklama: | FUSE PTC 3.0A 24V RESET AXIAL |
| Güncel - Trip (It): | 6.3A |
| Güncel - Max: | 100A |
| Güncel - Tut (Ih) (Max): | 3A |
| Onaylar: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |