satın almak BYCHPS ile PFR5K11R0
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±10% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±500ppm/°C |
| Boyut / Boyut: | - |
| Dizi: | Powr-Rib®PFR |
| Direnç (Ohm): | 11 |
| Güç (Watt): | 757W |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Tubular |
| Diğer isimler: | OHPFR5K11R0 OHPFR5K11R0-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 350°C |
| montaj Özelliği: | Brackets |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | PFR5K11R0 |
| kurşun Stil: | Solder Lugs |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | - |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Açıklama: | RES CHAS MNT 11 OHM 10% 757W |