satın almak BYCHPS ile PFST.120
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Max: | 15V |
|---|---|
| tip: | Polymeric |
| Zaman Trip: | 5s |
| Kalınlığı (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Boyut / Boyut: | 0.827" L x 0.199" W (21.00mm x 5.05mm) |
| Dizi: | PFST |
| Direnç - Yolculuk Sonrası (R1) (Maks.): | 220 mOhm |
| Direnç - Başlangıç (Ri) (Min): | 85 mOhm |
| Direnç - 25 ° C (Tip): | - |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Strap |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | User Defined |
| Üretici parti numarası: | PFST.120 |
| kurşun Aralığı: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | PTC Resettable Fuse 15V Ih User Defined Strap |
| Açıklama: | FUSE PTC 1.20A 15V RESET AXIAL |
| Güncel - Trip (It): | 2.7A |
| Güncel - Max: | 100A |
| Güncel - Tut (Ih) (Max): | 1.2A |
| Onaylar: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |