satın almak BYCHPS ile PGA116AIPWR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 2.2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş Ofset: | 75µV |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 20-TSSOP |
| Dönüş oranı: | 8 V/µs |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| çıkış Tipi: | Rail-to-Rail |
| Diğer isimler: | 296-23772-2 PGA116AIPWRG4 PGA116AIPWRG4-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | PGA116AIPWR |
| Genişletilmiş Açıklama: | Programmable Gain Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 20-TSSOP |
| Açıklama: | IC OPAMP PGA 10MHZ RRO 20TSSOP |
| Güncel - Tedarik: | 330µA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 60mA |
| Güncel - Giriş Bias: | 1.5nA |
| Amplifikatör Tipi: | Programmable Gain |
| -3dB Bant Genişliği: | 10MHz |
| Email: | [email protected] |