satın almak BYCHPS ile PGA309ASPWT
Garanti ile satın alın
| tip: | Signal Conditioner |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-TSSOP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| çıkış Tipi: | Voltage |
| Diğer isimler: | 296-40484-6 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | PGA309ASPWT |
| arayüzey: | 1-Wire®, 2-Wire |
| Giriş tipi: | Logic |
| Açıklama: | IC PROG SNSR COND V-OUT 16-TSSOP |
| Güncel - Tedarik: | 1.2mA |
| Email: | [email protected] |