satın almak BYCHPS ile PI3CH1012QEX
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek (V +): | 3.3V |
|---|---|
| Gerilim - Besleme, Çift (V ±): | - |
| Anahtar Devresi: | SPST |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 24-QSOP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Devlet Direnişi (Maks): | 8 Ohm |
| Kanal Sayısı: | 10 |
| Çoklayıcı / Demultiplekser Devresi: | 1:1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | PI3CH1012QEX |
| Özellikler: | Differential Compatibility |
| Genişletilmiş Açıklama: | Switch IC 10 Channel 24-QSOP |
| Açıklama: | IC 10-CH SWITCH 2-PORT 24QSOP |
| Uygulamalar: | - |
| -3dB Bant Genişliği: | 500MHz |
| Email: | [email protected] |