satın almak BYCHPS ile PI5A4684GAEX
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek (V +): | 1.8 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Gerilim - Besleme, Çift (V ±): | - |
| Anahtar Süresi (Ton, Toff) (Maks.): | 60ns, 20ns |
| Anahtar Devresi: | SPDT |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 10-CSP (1.55x2.07) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 10-WFBGA, CSPBGA |
| Diğer isimler: | PI5A4684GAEXTR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Devlet Direnişi (Maks): | 600 mOhm |
| Devre sayısı: | 2 |
| Çoklayıcı / Demultiplekser Devresi: | 2:1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | PI5A4684GAEX |
| Genişletilmiş Açıklama: | 2 Circuit IC Switch 2:1 600 mOhm 10-CSP (1.55x2.07) |
| Açıklama: | IC SWITCH DUAL SPDT 10CSP |
| Akım - Sızıntı (IS (kapalı)) (Maks.): | 80nA |
| Diyafoni: | -70dB @ 100kHz |
| Şarj Enjeksiyonu: | 54pC |
| Kanaldan Kanalla Eşleştirme (ΔRon): | 10 mOhm |
| Kanal Kapasitesi (CS (kapalı), CD (kapalı)): | 84pF |
| -3dB Bant Genişliği: | 27MHz |
| Email: | [email protected] |