satın almak BYCHPS ile PI6C10807LE
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 1.65 V ~ 2.7 V |
|---|---|
| tip: | Fanout Buffer (Distribution) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 20-TSSOP |
| Dizi: | - |
| Oran - Giriş: Çıkış: | 1:10 |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Çıktı: | LVCMOS, LVTTL |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | PI6C10807LE |
| Giriş: | LVCMOS, LVTTL |
| Frekans - Max: | 250MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 250MHz 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Diferansiyel - Giriş: Çıkış: | No/No |
| Açıklama: | IC CLK BUF 1:10 250MHZ 20TSSOP |
| Email: | [email protected] |