satın almak BYCHPS ile PI6LC4833ZBIEX
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.375 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 56-TQFN-EP (8x8) |
| Dizi: | - |
| Oran - Giriş: Çıkış: | 2:14 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 56-VFQFN Exposed Pad |
| PLL: | Yes |
| Çıktı: | HCSL, LVCMOS, LVPECL |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | PI6LC4833ZBIEX |
| Ana amaç: | Power PCs |
| Giriş: | HCSL, LVDS, LVPECL, Crystal |
| Frekans - Max: | 312.5MHz |
| Diferansiyel - Giriş: Çıkış: | Yes/Yes |
| Açıklama: | IC CLOCK GENERATOR TQFN |
| Email: | [email protected] |