satın almak BYCHPS ile PI7C8958AFHE
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3.3V, 5V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 144-LQFP (20x20) |
| Standartlar: | - |
| Dizi: | - |
| Protokol: | PCI |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | 144-LQFP |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | PI7C8958AFHE |
| arayüzey: | UART |
| Görev, işlev: | Bridge, PCI to UART |
| Genişletilmiş Açıklama: | PCI Bridge, PCI to UART UART Interface 144-LQFP (20x20) |
| Açıklama: | IC PCI OCTAL UART BRIDGE 144LQFP |
| Güncel - Tedarik: | 10mA |
| Email: | [email protected] |