satın almak BYCHPS ile PL902166USY-TR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.97 V ~ 3.63 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-23-6L |
| Dizi: | Jitter Blocker™ |
| Oran - Giriş: Çıkış: | 1:2 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SOT-23-6 |
| PLL: | No |
| Çıktı: | LVCMOS |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | PL902166USY-TR |
| Giriş: | LVCMOS |
| Frekans - Max: | 40MHz |
| Bölücü / Çarpan: | No/No |
| Diferansiyel - Giriş: Çıkış: | No/No |
| Açıklama: | JITTER BLOCKER |
| Email: | [email protected] |