satın almak BYCHPS ile PLE0E102MDO1TD
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 2.5V |
|---|---|
| tip: | Polymer |
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Dizi: | PLE |
| Dalgalanma Akımı - Düşük Frekans: | - |
| Dalgalanma Akımı - Yüksek Frekans: | 7.1A @ 100kHz |
| paketleme: | Tape & Box (TB) |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Diğer isimler: | 493-14065-2 493-14065-2-ND 493-14065-3 PLE0E102MDO1TD-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 18 Weeks |
| Üretici parti numarası: | PLE0E102MDO1TD |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.197" (5.00mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.512" (13.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1000µF ±20% 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 5 mOhm 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 5 mOhm |
| Açıklama: | CAP ALUM POLY 1000UF 2.5V T/H |
| kapasitans: | 1000µF |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |