PLE0E102MDO1TD
PLE0E102MDO1TD
Parça Numarası:
PLE0E102MDO1TD
Üretici firma:
Nichicon
Açıklama:
CAP ALUM POLY 1000UF 2.5V T/H
Veri Sayfası:
1.PLE0E102MDO1TD.pdf2.PLE0E102MDO1TD.pdf
Giriş
satın almak BYCHPS ile PLE0E102MDO1TD
Garanti ile satın alın
Özellikler
Voltaj derecesi:2.5V
tip:Polymer
Hata payı:±20%
Dağı Kara Boyutu Yüzey:-
Boyut / Boyut:0.394" Dia (10.00mm)
Dizi:PLE
Dalgalanma Akımı - Düşük Frekans:-
Dalgalanma Akımı - Yüksek Frekans:7.1A @ 100kHz
paketleme:Tape & Box (TB)
Paket / Kutu:Radial, Can
Diğer isimler:493-14065-2
493-14065-2-ND
PLE0E102MDO1TD-ND
Çalışma sıcaklığı:-55°C ~ 105°C
bağlantı Tipi:Through Hole
Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL):1 (Unlimited)
Üretici Standart Teslimat Süresi:18 Weeks
Üretici parti numarası:PLE0E102MDO1TD
Ömür boyu @ Sıcaklık.:2000 Hrs @ 105°C
kurşun Aralığı:0.197" (5.00mm)
Empedans:-
Yükseklik - Oturmalı (Max):0.512" (13.00mm)
Genişletilmiş Açıklama:1000µF ±20% 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 5 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Eşdeğer Seri Direnç):5 mOhm
Açıklama:CAP ALUM POLY 1000UF 2.5V T/H
kapasitans:1000µF