satın almak BYCHPS ile PLF1C181MDO1TD
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 16V |
|---|---|
| tip: | Polymer |
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Dizi: | PLF |
| Dalgalanma Akımı - Düşük Frekans: | - |
| Dalgalanma Akımı - Yüksek Frekans: | 5A @ 100kHz |
| paketleme: | Tape & Box (TB) |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Diğer isimler: | 493-14112-2 493-14112-2-ND 493-14112-3 PLF1C181MDO1TD-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 18 Weeks |
| Üretici parti numarası: | PLF1C181MDO1TD |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.138" (3.50mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.472" (12.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 180µF ±20% 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 9 mOhm |
| Açıklama: | CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V T/H |
| kapasitans: | 180µF |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |