satın almak BYCHPS ile PLV1C221MCL1TD
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 16V |
|---|---|
| tip: | Polymer |
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Dizi: | PLV |
| Dalgalanma Akımı - Düşük Frekans: | - |
| Dalgalanma Akımı - Yüksek Frekans: | 2.1A @ 100kHz |
| paketleme: | Cut Tape (CT) |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Diğer isimler: | 493-3857-1 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 21 Weeks |
| Üretici parti numarası: | PLV1C221MCL1TD |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.138" (3.50mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.354" (9.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 220µF ±20% 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 26 mOhm 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 26 mOhm |
| Açıklama: | CAP ALUM POLY 220UF 20% 16V T/H |
| kapasitans: | 220µF |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |