satın almak BYCHPS ile PM0402-56NJ
Garanti ile satın alın
| tip: | Multilayer |
|---|---|
| Hata payı: | ±5% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 0402 (1005 Metric) |
| Boyut / Boyut: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| perdeleme: | Unshielded |
| Dizi: | PM0402 |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | 11 @ 100MHz |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 0402 (1005 Metric) |
| Diğer isimler: | PM040256NJ |
| Çalışma sıcaklığı: | -25°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ceramic |
| Üretici parti numarası: | PM0402-56NJ |
| İndüktans: | 56nH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.024" (0.60mm) |
| Frekans - Deney: | 100MHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 750MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 56nH Unshielded Multilayer Inductor 150mA 1.4 Ohm Max 0402 (1005 Metric) |
| Açıklama: | FIXED IND 56NH 150MA 1.4 OHM SMD |
| DC Direnç (DCR): | 1.4 Ohm Max |
| Güncel Beğeni: | 150mA |
| Güncel - Doygunluk: | - |
| Email: | [email protected] |