satın almak BYCHPS ile PM125SH-180M-RC
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | PM125SH |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | 28 @ 2.52MHz |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ferrite |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 20 Weeks |
| Üretici parti numarası: | PM125SH-180M-RC |
| İndüktans: | 18µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.256" (6.50mm) |
| Frekans - Deney: | 100kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 15.5MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 18µH Shielded Wirewound Inductor 4.2A 36 mOhm Max Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 18UH 4.2A 36 MOHM SMD |
| DC Direnç (DCR): | 36 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 4.2A |
| Güncel - Doygunluk: | 3.9A |
| Email: | [email protected] |