satın almak BYCHPS ile PM518S-330-RC
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±30% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.228" L x 0.228" W (5.80mm x 5.80mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | PM518S |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | 10.9 @ 2.52MHz |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ferrite |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 20 Weeks |
| Üretici parti numarası: | PM518S-330-RC |
| İndüktans: | 33µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| Frekans - Deney: | 100kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 20MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 33µH Shielded Wirewound Inductor 650mA 350 mOhm Max Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 33UH 650MA 350 MOHM |
| DC Direnç (DCR): | 350 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 650mA |
| Güncel - Doygunluk: | 700mA |
| Email: | [email protected] |