satın almak BYCHPS ile PMEG2002ESF,315
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 490mV @ 100mA |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 20V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | DSN0603-2 |
| hız: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Dizi: | - |
| Ters Toparlanma Süresi (TAR): | 1.9ns |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 0201 (0603 Metric) |
| Diğer isimler: | 1727-2286-2 568-12572-2 568-12572-2-ND 934065235315 PMEG2002ESF,315-ND |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | 125°C (Max) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | PMEG2002ESF,315 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Schottky 20V 200mA Surface Mount DSN0603-2 |
| diyodu, tip: | Schottky |
| Açıklama: | DIODE SCHOTTKY 20V 200MA 2DSN |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 3.5µA @ 20V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 200mA |
| Vr, F @ Kapasitans: | 25pF @ 1V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |