satın almak BYCHPS ile PMEG6020EPASX
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 575mV @ 2A |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 60V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | DFN2020D-3 |
| hız: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Dizi: | Automotive, AEC-Q101 |
| Ters Toparlanma Süresi (TAR): | 5.5ns |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 3-SMD, No Lead |
| Diğer isimler: | 1727-2412-2 568-12711-2 568-12711-2-ND 934068152115 |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | 150°C (Max) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | PMEG6020EPASX |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Schottky 60V 2A Surface Mount DFN2020D-3 |
| diyodu, tip: | Schottky |
| Açıklama: | DIODE SCHOTTKY 60V 2A SOT1061 |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 250µA @ 60V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 2A |
| Vr, F @ Kapasitans: | 250pF @ 1V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |