satın almak BYCHPS ile PMN30UNX
Garanti ile satın alın
| Id @ Vgs (th) (Max): | 900mV @ 250µA |
|---|---|
| teknoloji: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 6-TSOP |
| Dizi: | - |
| Id, VGS @ rds On (Max): | 40 mOhm @ 4.5A, 4.5V |
| Güç Tüketimi (Max): | 530mW (Ta), 4.46W (Tc) |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SC-74, SOT-457 |
| Diğer isimler: | 1727-2698-2 568-13217-2 568-13217-2-ND 934069334115 PMN30UNX-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 13 Weeks |
| Üretici parti numarası: | PMN30UNX |
| Giriş Kapasitesi (Ciss) (Max) @ Vds: | 635pF @ 15V |
| Gate Charge (Qg) (Maks) @ Vgs: | 12nC @ 4.5V |
| FET Tipi: | N-Channel |
| FET Özelliği: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | N-Channel 30V 4.5A (Ta) 530mW (Ta), 4.46W (Tc) Surface Mount 6-TSOP |
| Kaynak Gerilim boşaltın (VDSlerin): | 30V |
| Açıklama: | MOSFET N-CH 20V SC-74 |
| Akım - 25 ° C'de Sürekli Boşaltma (Id): | 4.5A (Ta) |