satın almak BYCHPS ile PMST2369,115
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 15V |
|---|---|
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max): | 250mV @ 1mA, 10mA |
| transistör Türü: | NPN |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-323-3 |
| Dizi: | Automotive, AEC-Q101 |
| Güç - Max: | 200mW |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SC-70, SOT-323 |
| Diğer isimler: | 1727-6292-2 568-8109-2 568-8109-2-ND 934030840115 PMST2369 T/R PMST2369 T/R-ND PMST2369,115-ND PMST2369115 |
| Çalışma sıcaklığı: | 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | PMST2369,115 |
| Frekans - Geçiş: | 500MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 15V 200mA 500MHz 200mW Surface Mount SOT-323-3 |
| Açıklama: | TRANS NPN 15V 0.2A SOT323 |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce: | 40 @ 10mA, 1V |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 400nA (ICBO) |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 200mA |
| Email: | [email protected] |