satın almak BYCHPS ile PTCCL11H321FTE
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Max: | 145V |
|---|---|
| tip: | Ceramic |
| Zaman Trip: | - |
| Kalınlığı (Max): | - |
| Boyut / Boyut: | 0.413" Dia x 0.197" W (10.50mm x 5.00mm) |
| Dizi: | PTCCL |
| Direnç - Yolculuk Sonrası (R1) (Maks.): | - |
| Direnç - Başlangıç (Ri) (Min): | - |
| Direnç - 25 ° C (Tip): | 6.7 Ohm |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Radial, Disc |
| Diğer isimler: | 2322 662 53212 232266253212 BC1353 PTCCL11H321FBC |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | PTCCL11H321FTE |
| kurşun Aralığı: | 0.197" (5.00mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.610" (15.50mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | PTC Resettable Fuse 145V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Açıklama: | THERMISTOR 6.7 OHM 145V PTC |
| Güncel - Trip (It): | 480mA |
| Güncel - Max: | 3A |
| Güncel - Tut (Ih) (Max): | 320mA |
| Onaylar: | UR |
| Email: | [email protected] |